05
бер.

Майбутні магістри продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки на стажуванні

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9024
  • Друк

Результати стажування Курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціалізацією: "Експлуатація та ремонт артилерійського озброєння", склали залік за результатами військового стажування.

Як відмітив начальник факультету полковник Олег Сухін: «Майбутні магістри протягом чотирьох тижнів відпрацьовували свої теоретичні знання в частинах Збройних Сил України. Кожен п'ятикурсник, підготовив до захисту звіт, журнал стажування, особисту доповідь, а також представив, відгук від командира військової частини, де він проходив стажування».

Комісію по захисту військового стажування очолив доктор технічних наук Борис Дем’янчук. Досвідчені науково-педагогічні працівники академії полковник Станіслав Нікул і працівник Збройних Сил України полковник запасу Олексій Малишкін після плідного обговорення одностайно констатували, що під час військового стажування курсанти отримали корисний досвід практичних дій в реальних умовах військової дійсності. Майбутні магістри добре виконали завдання, згідно посад за призначенням. У військових підрозділах вони проводили заняття з військовослужбовцями, активно удосконалювали учбово-матеріальну базу військових частин. Під час перебування у військах майбутні офіцери продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки і практичних навичок, саме цей фактор допоможе їм у майбутньому успішно виконувати складні завдання на конкретних посадах у військових частинах. Комісія, також, відмітила якісний рівень підготовки майбутніх офіцерів, їх професіональні та моральні характеристики, а військові керівники стажування, запевнили, що вони будуть сприяти задоволенню запитів від частин, які у майбутньому бажають бачити їх у себе.

Доречі, на захисті були присутні курсанти третього курсу, які уважно спостерігали за доповідями своїх старших товаришів.

В цілому, результати стажування були високо оцінені. Особливо були відзначені випускники: Ігор Пустовіт, Сергій Пушанка і Сергій Кондрачуков.

Фоторепортаж з місць стажування

Рейтинг
102 голосів