Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 862
  • Друк

001002У Військовій академії 8 вересня 2019 року було проведене спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту. В програму свята було включено змагання з 5 видів змагань з різних видів спорту: гирьова естафета, міні-футбол, перетягування канату, естафета з бігу 10х400 метрів, турнір з рукопашного бою, а також показовий виступ спортсменів-гирьовиків, членів збірної команди академії з гирьового спорту.

Всього в змаганнях приймали участь близько 40% змінного особового складу академії. В загальному заліку в запеклій боротьбі перше місце вибороли курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, друге місце зайняла команда факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, третє місце вибороли курсанти факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ.

Команди які зайняли призові місця було нагороджено перехідними кубками та грамотами, а також призами відповідно до зайнятого місця