01 02 03
04 05 05 1
06 07 08
09 10  

 

За виявлену мужність та героїзм під час захисту суверенітету і територіальної цілісності України у ході проведення антитерористичної операції 6 лейтенантів - випускників Військової академії 2014-2015 років, у порядку заохочення, достроково отримали чергові військові звання «старший лейтенант». Так, Олександр Зарецький - за утримання та оборону Луганського аеропорту, а Володимир Строєв - за успішне, без втрат виведення особового складу з під селища Широкиного.

Військова академія пишається своїми випускниками, які за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі нагороджені державними нагородами. Четверо наших випускників – молодих лейтенантів нагороджені орденом Богдана Хмельницького III ступеня (Віталій Терещенко за утримання та оборону Донецького аеропорту, Олексій Соловко за успішне виведення без втрат особового складу під час нападу на 31 блок - пост на Луганщині). На превеликий жаль, двоє наших випускників лейтенанти Віктор Ковальчук і Олександр Шаповал отримали почесну нагороду посмертно.

За особисті заслуги у професійній підготовці, підтриманні високої бойової готовності військ, за освоєння нової бойової техніки у короткий час, за самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби двоє випускників 2014-2015 років нагороджені відзнаками Міністра оборони України «Доблесть і честь» (Владислав Пирожок і Артур Добрянський). А «золотомедаліст» - випускник 2014 року Ігор Пустовіт за самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби, нагороджений нагрудним знаком «За Україну, за її Волю. Учасник АТО-2014».

 

підполковник МИРГОРОДСЬКИЙ М.В.підполковник МИРГОРОДСЬКИЙ М.В.підполковник МИРГОРОДСЬКИЙ Максим Вікторович - заступник командира 79 окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, учасник бойових дій в Дебальцево, Донецькому аеропорту.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ, ІІ та І ступенів.

Перший із учасників АТО нагороджений орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів і перший нагороджений цим орденом першого ступеня.

 

полковник КРИВОНІС С.Г.полковник КРИВОНІС Сергій Григорович - начальник управління спеціальних операцій Генерального штабу Збройних Сил України.

Пройшов шлях від командира групи спеціального призначення до командира 8-го полку спеціального призначення, займав посаду начальника штабу в Командуванні високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Учасник бойових дій під час оборони Краматорського аеропорту. Протягом 47 днів без води, їжі, електрики, під постійними обстрілами його підлеглі виконували завдання покладені керівництвом АТО.

ІНФОРМУЄМО, що в музеї академії продовжується робота зі створення експозицій присвячених випускникам-Героям України. На сьогоднішній день створено експозицію присвячену Герою України полковнику СЕНЮКУ Т.М., який перший отримав це почесне звання із випускників одеської військової школи. Дана експозиція цінна і викладає неабияке зацікавлення у відвідувачів, адже до її складу входять особисті речі Героя, які люб’язно передали родичі Тараса Сенюка.

Створення таких експозицій відіграє значну виховну роль, не тільки для відвідувачів, але й для всього особового складу навчального закладу Військової академії, які рівняються на Героїв сучасності, переймають досвід та увіковічують їх подвиги.

 

Шановні відвідувачі!

Якщо ви володієте достовірною інформацією про Героїв-випускників одеської військової школи різних років, їх жертовні подвиги, героїчні вчинки, приклади самовідданого служіння Вітчизні та фотоматеріали звертаємося до вас з великим проханням надіслати наявну інформацію до адміністрації сайту і вона обов’язково буде розміщена на сторінках цієї рубрики.

Заздалегідь вдячні вам за допомогу та розуміння!

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі